Professional-grade LED headlight with 12V–36V wide voltage compatibility and stable 75W output. Covers 10 socket types across passenger, commercial, and industrial vehicles.
| Тип | Wide Voltage Pro Series |
| Выходная Мощность | 75W stable |
| Диапазон Напряжения | 12V–36V wide voltage |
| Световой Поток | 7500lm |
| Цветовая Температура | 6500K |
| Срок Службы | 50000+ hours |
| Рабочая Температура | -40C to +85C |
| Водонепроницаемость | IP67 |
| Световой Рисунок | Custom optics |
10 Типов Цоколей
Совместимые Автомобили
Popular fits listed. Contact us for model-specific confirmation.