| Tipo | Low Beam / Fog Light |
| Potencia de Salida | 45W |
| Rango de Voltaje | DC 12V |
| Flujo Luminoso | 10000 LM/pair |
| Temperatura de Color | 6500K |
| Vida Útil | 50000+ hours |
| Temperatura de Operación | -40C to +85C |
| Impermeable | IP67 |
| Patrón de Haz | Low beam / fog optics |
Vehículos Compatibles
Popular fits listed. Contact us for model-specific confirmation.